Hijyen temizlik şirketleri
Anasayfa l Hakkımızda l Hizmetlerimiz l Ziyaretci Defteri l Referanslarımız l Foto Galeri l İnsan Kaynakları l İletişim
Hizmetlerimiz
Hizmet Alanlarımız
Üsküdar Temizlik Şirketleri
Kadıköy Temizlik Şirketleri
Çekmeköy temizlik şirketleri
Ataşehir temizlik şirketleri
Tuzla Temizlik Şirketleri
Kadıköy Temizlik Şirketleri
Anadolu Yakası Temizlik Şirketleri
Avrupa Yakası Temizlik Şirketleri
Etiler Temizlik Şirketleri
Tarabya Temizlik firmaları
Pendik Temizlik Şirketleri
izmir temizlik şirketleri
İstanbul . temizlik şirketleri .temizlik firmaları
Temizlik şirketleri web siteleri sitesi adresleri
İstanbul Halı Yıkama Firmaları
Temizlik şirketleri fiyatları
Hijyen Ankara temizlik şirketleri firmaları
istanbul temizlik firmaları şirketleri
Hijyen Bursa temizlik şirketleri firmaları
kocaeli izmit temizlik şirketleri firmaları
Adapazarı temizlik şirketleri firmaları
antalya temizlik şirketleri firmaları
Ofis Temizliği   İnşaat Sonrası Temizlik   Halı Temizliği
   
Ofis temizlik hizmetlerinde yıllardır başarı ile hizmet sunan Hijyen temizlik şirketleri bu güne dek olduğu gibi bundan sonraki yıllardada bu başarılı çalışmalarını devam ettirmek amacı içersinde olup bu çalışmalarımızdan anasayfada kısaca bahsetmek isteriz. Ofis temizliğinde tüm hizmetlerimizde olduğu gibi öncelikle dikkat edilmesi gereken en önemli husus hijyen kurallarına uyulması olup bu hususta hijyen group yalnızca ismi ile değil sizlere verdiği hizmet ile ofislerinizde hijyenin ve temizliğin nasıl sağlanacağını uzman kadromuz geniş yelpazadeki ekipmanlarımız ile tüm istanbul ve maramara bölgesindeki bir çok irili ufaklı firmaya hizmet verdiğimiz gibi sizlerede hizmet vemek arzusu içersindeyiz...       İnşaat ve tadilat işlerinin bitimi akabinden sonra temizlik önem arz eden bir konu olup özen gerektirmektedir mutfak,wc,duvar.ve cam çerçeve temizlikleri ilk temizlik olması itibari ile daha çok dikkat ve hijyen gerektirir günümüz şartlarında maliyet hesabı ile temizlik firması olmayan ama kendini temizlikci olarak tanıtan kişiler tarafından yapılan temizlikler,de karşılaşabileceğiniz bazı sorunlar o gün  için gibi gözüksede sizlere uzun vadede daha büyük maliyetler doğuracaktır bunlardan bazıları pvc camlarım çizildi mutfak bataryam siyah bir hal aldı banyo derzlerim kalktı gibi bir çok yakınma duyar gibiyiz bu tür sorunlarla karşılaşmamak için lütfen hijyen group'u seçin rahat edin ..   Halı yıkama alanında firmamız sektöründe onde gelen bir kuruluş olma özelliğini taşır, kirli halılar bakteri yuvası olabilir siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerden olan halı temizliği hizmeti ile halılarınızı eviniz'den alıp bir hafta gibi kısa bir zaman dilimi içersinde halılarınızın ilk günkü gibi temiz ve istenmiyen kir ve bakterlerden arındırılmış dezenfekte edilmiş saçak ve renk kontrolleri yapılmış koruma ve temizleme bilgisi sunulmuş hangi aralıklarla temizlenmesi gerektiği hakkında bilgi verilmiş ambalaj,lanmış halınızın hangi aşamalardan geçerek temizlendiği hakkında bilgilendiriyor ve teslim ediyoruz.
Dış Cephe Temizliği   Endüstriyel Temizlik   Gemi Yat Temizliği
   

Binanızın, dış cephe cam ve metal yüzeyi alicobant temizliği hijyen Temizlik ekip ve ekipmanları kullanılarak uzman ekipler tarafından yapılmaktadır.

Almanyadan ithal kimyasallar ile vinç ve iskele sistemleri ile temizlenen binanızın dış görünümü temiz ve hoş bir hal alması eminim sizleri de mutlu edecektir daha çok ışık alması ayrıca enerji tasarrufu,da beraberinde getirecektir dış cephe temizliğinde dikkat edilmesi gereken bazı etkenler vardır güvenlik en önemli konudur.

Güvenlik tedbiri alınmadan yapılan tüm işler risk taşır firmamız butun çalışma yaptığı iş yerlerinde öncelik le iş güveliğini esas kabul etmiş olup tüm sektör çalışanlarına,da bu tür konuda hassas davranılmasını önermekteyiz..

 

Fabrika İmalat hane ve endüstriyel alanların genel temizlikleri, bakımı makine sistemi ile temizlenir çalışma ve iş ortamına hazırlanır çalışma ortamının temizliği iş verimliliğini artırdığı iş gücü kaybını en aza indirdiği bilimsel olarak kanıtlanmış olup tüm sanayi işletme sahibi ve yöneticilerine endüstriyel temizlik ekiplerimizin işyerlerinizde expertiz çalışması yapmasını yerinde fizibilite çalışması yapmasını öneririz.

Endüstriyel temizlik için yeterli alt yapı ve ekipmanlara haiz olup endüstriyel temizlikte başarılı bir ekiple çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Endüstriyel temizlik için gereken kaliteli malzemeler ve bu malzemeleri doğru bir şekilde kullanan profesyonel ekiplerimizle çalışmaktayız. Uzun zamandır sadece endüstriyel temizlik ile ilgilene ve bu konuda en iyi sonuçları alan ekiplerimiz yaptıkları çalışmalarıyla tercih ediliyor.

 

Gemi ve Yat temizliği ,uzman kadro profosyonel ekiplerin işi olup bu alan da kendini kanıtlamış yeterlilik sertifikaları olan firmalar tarafından yapılması uygundur hijyen group olarak 2014 yılında bir çok yat ve tekne temizliklerini başarı ile tamamlamıştır.

Gemi temizliği,yat , temizliği ve tekne temizliklerinde en kısa sürede tamamlanır ve temizlik sonrası herhangi bir kaba veya ayrıntıda kirlilik görünmez.

Gemi,yat ve tekneler için iç yapılarına uygun ve özellikle yat ve teknelerin iç aksamlarında kullanılan malzemelerin özel olmasından dolayı hassas ve dikkatli bir çalışma yapmaktayız.

Yapılan çalışmalar sonrasında tam anlamıyla kaliteli ve hijyenik bir ortam olacağına dair garanti veririz.Kullandığımız malzemeler,hiçbir zaman aşınmaya veya yıpranmaya neden olmamaktadır.

Ev temizliği   Zemin Temizliği   Duvardan Duvara halı yıkama
   
Günümüzde ev hanımlarının iş hayatında daha çok katılımı ile evlerinin temizliğine ayıracak vakit bulamamaları sonucu ev temizliği hizmetlerimize talep gün geçtikce artmaktadır , bu talep dorultusunda firmamız bu alanda uzmanlaşmış personelimiz ve son teknolojik ekipmanlarımız ile istanbulun her semtinde sizlzlere en iyi hizmetleri sunmaya devam etmektedir...   Zemin temizliği işlerimiz son yıllarda çok talep gören hizmetlerimizden olup bu alandada müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı kendimize ilke edindik bu amaç dorultusunda her bölgede fabrika ,otopark , helikopter pisti , gibi zeminlerinizin temizliğine HİJYEN GROUP olarak talip olduğumuzu bildiririz..   Duvardan duvara halı yıkama hizmetlerinde firmamız son teknolojik ekipmanlarla hizmet sunmaktadır, günümüzde yerinde halı yıkama hizmeti iki  şekilde yapılmaktadır birincisi sulu sistem halı yıkama ikincisi kuru köpük halı yıkamadır her iki yıkama türüde isteğe bağlı veya halının cinsi kullanılma pozisyonu halının kirlilik durumuna göre tesbit edilip en iyi yıkama türünün hangisi olacagına karar verilip sonrasında hizmet sunulmaktadır ..
Plaza temizliği   Fabrika temizliği   Tersane Temizliği
   
Plaza cam temizliklerinde vinç platform ile uzman kadro profosyonel ekiplerimizle yerden ne kadar yüksek olursa olsun hijyen ekipleri için sorun değil binalarınızın dış alicobant diye bilinen metal aksamlarının temizliği ve camların ve çerçevelerinin temizliği Hijyen Group olarak temizleyip teslim ediyoruz..   Fabrika temizliklerinde hijyen group olarak tuzla ve hadımköy bölgelerinde bir çok fabrikanın temizliğini yapmakta olup bu hizmetlerimiz mesai saatleri dışında fabrika zemin yıkama personel dinlenme ve yemekhanelerinde hijyen temizliği olarak yapılmaktadır bu hizmetlerimiz için bizlerle irtibata geçmeniz halinde expertiz çalışması sonrası sizler ile çalışma imkanımız olabilir..   Gemi ve Yat temizliği alanında uzman kadro profosyonel ekip ve ekipmanlarımız ile tersaneler bölgesinde ve marinalarda bir çok gemi ve yat temizliklerini başarı ile tamamlamış olup bu doğrultuda sizlerinde bu tür bir hizmete ihtiyaç duymanız halinde şirket yetkililerimizle irtibat kurmanız halinde yetkililerimizin ihtiyaç duyulan projede inceleme yapmaları sonucu sizlere nasıl bir hizmet sunacağımız hakkında daha detaylı bilgi verilecektir..
Hijyen temizlik şirketleri 2015 yılı içinde kendini yenileyen geliştiren bir firma olarak sizlere hizmet vermeye devam edecektir.
                  

Adres : Aydın evler mah. selçuk bey cad aşık veysel sk. 12/1 maltepe / istanbul

Telefon: 0216 388 26 23  Gsm :  0 532 546 30 15
temizlik@temizlik.org

Ekonomi ve İş Dünyası                                                                                                                                                                                     
 İnşaat sonrası temizlik temizlik  temizlik şirketi  temizlik firması temizlik
 ev temizliği  inşaat temizliği  halı yıkama  ofis temizliği  gemi temizliği
 yat temizliği  haşere ilaçlama  temizlik şirketleri fiyatları  cam temizliği  temizlik
 koltuk yıkama   fabrika temizliği  mermer cilalama  depo temizliği  yangın temizliği
 temizlik şirketleri site  istanbul temizlik temizlik nedir

  temizlik firmaları

Bu sitede BuyCOMM altyapısı kullanılmıştır.